O nás

ONA neBo ON? Plánujete miminko a chcete ovlivnit pohlaví dítěte? Na základě Vámi poskytnutých informací vypočítáme roční individuální kalendář, ve kterém budete mít uvedeny ty správné dny pro početí holčičky nebo chlapečka.

S touto službou navazujeme na zkušenosti generace před námi. Výpočty byly využívány hlavně známými, kamarády a známými známých, a to s velmi vysokou spokojeností. Chtěli jsme proto rozšířit tuto zkušenost na vyšší úroveň. Pokud jste tedy jedni z těch, kteří chtějí zkusit něco nového a nenechat vše jen na náhodě, ONABON je pro Vás to správné místo.

Domů

Určitě Vám tu nechceme slibovat nějaké zázraky, proto musíme zdůraznit, že metoda není 100% a přírodu opravdu ovlivnit nedokážeme.

Cena za roční ONABON kalendář Vás vyjde 2 Kč na den, tudíž celkově 730 Kč.

Pokud se ale stane, že se příroda rozhodne jinak a narodí se pohlaví opačné, vrátíme Vám celou částku za kalendář zpět. Pro ty, kterým se nepodaří ve vypočítaném roce otěhotnět vytvoříme další roční kalendář zdarma.

 

Opravdu si přejeme, aby šlo vše podle plánu a narodilo se Vaše vysněné pohlaví. Na závěr ale musíme říci, že ze všeho nejdůležitější je, aby bylo miminko zdravé.

To je to, co si my přejeme ze všeho nejvíce!